hot forex – عکس العمل بازار به تغییر‌و تحول مدیریت کل بانک مرکزی

قیمت های اول از بازار طلا جواهرات و ارز نشان می‌دهد که عکس العمل بازار به تغییر تحول مدیریت کل بانک مرکزی مثبت بوده است .
خبرگزاری تسنیم : جدید ترین بها ها از بازار طلا جواهرات و ارز درطول روز امروز بیان‌کننده آغاز سیر نزولی قیمت‌هاست .

کاهش ارزش ها نخست به کار بازار در حقیقت , او‌لین عکس العمل مثبت به تغییر و تحول مدیریت کل بانک مرکزی است ; صبح روز جاری در گرد‌همایی هیات , عبدالناصر همتی جایگزین اما الله سیف در بانک مرکزی شد .

بها دلار قاچاق و بقیه ارزها در بازار آزاد در سا‌عتها ابتدا بازار با کاهش نسبت آپ تو دیت روز گذشته همراه بود . همینطور بها سکه فصل بهار آزادی که دیروز از ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان گذر کرد به دامنه ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان سقوط نموده است .

فعالان بازار پیش گویی می نمایند , تغییر‌و تحول مدیر کل بانک مرکزی و احتمالاً تغییر و تحول سیاست های مبلغی و ارزی در روزهای آتی نقطه آغاز سیر نزولی ارزش ها در بازار طلا جواهرات و ارز باشد .

فارکس غیرقانونی فارکس غیرقانونی اعلام شد فارکس فارسی فارکس فراچارت فارکس فروم فارکس فکتور

ارتقا ارزش طلا و جواهرات و ارز در روزهای قبلی و ادامه سیر افزایشی بها ها در طول روز دیروز موجب شد تا بها سکه از سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بگذرد و رکورد جدیدی برای این فلز طلایی ثبت شود .

سکه فروش های سبزه عرصه روز گذشته سکه های تک فروش را با بها ۳ میلیون و ۵۳۰ هزار تومان میفروشند .

ارتقاء بها سکه به طور همزمان شده با رکورد دیده گیر گونه های ارز در بازار آزاد ; این درحالی است که توزیع بدور دوم سکه های پیش فروشی از هفته قبلی آغاز شده البته این سکه ها وارد بازار نشده و به تعبیری وارد بالشت ها شده‌است .

ارزش سکه درحالی هر روز رکورد جدیدی را به ثبت می‌رساند که فعالان بازار ارز می‌گویند بازار بازهم پایین تاثیر جریانات خل وچل قرار گرفته و خبر‌ها سیاسی نبض بازار را در دست گرفته اند .

اما غیر از خبر ها سیاسی , ارتقا دیده گیر ارزش ارز در بازار غیرقانونی و همینطور ثبت رکوردهای بالا در بازار آینده سکه موجب شده تا بها سکه از سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان نیز عبور نماید .

براساس اعلام بورس کالای کشور ایران , ارزش سکه آینده تحویل دی ماه به بیش تر از سه میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و سکه آینده تحویل شهریورماه به بیشتراز ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است .

اکثری از فعالان بازار معتقدند بازار سکه اتی از وسیع ترین عوارض نوسانات بازار سکه است و تعطیلی این بازار میتواند از التهابات این بازار بکاه