تعریف تولید ناخالص ملی

تعریف تولید ناخالص ملی تعریف تولید تولید ناخالص ملی عبارت است از ارزش ریالی کلیه کالاها و خدماتی است که به‌وسیله شهروندان یک کشور تولید می‌شود و ارتباطی به مرزهای آن کشور ندارد. تولید نا خالص.

Read More

۲۸ قانون معامله گری گن

۲۸ قانون معامله گری گن معامله گری ۱- هیچ وقت بیشتر از ۱۰% سرمایه ی معامله گری خود را در یک معامله ی تنها به مخاطره نیندازید. ۲- همیشه دستورات توقف زیان(حد ضرر) را به کار.

Read More

اسکالپ (Scalp) چیست؟

اسکالپ (Scalp) چیست؟ اسکالپ اسکالپ یک استراتژی تجاری است که تریدرهای فارکس از آن استفاده میکنند تا با خرید یک جفت ارز و نگه داشتن آن برای یک مدت کوتاه به سرعت سود ببرند; اسکالپرها معاملات.

Read More

“مدیریت ریسک” در فارکس چیست؟

“مدیریت ریسک” در فارکس چیست؟ مدیریت ریسک مدیریت ریسک در فارکس نقش بسزایی در بقا و یا سقوط ناگهانی شما در دنیای تجارت فارکس بازی می کند; بدون برخورداری از مدیریت ریسک صحیح; حتی با در.

Read More

عوامل اقتصادی مؤثر بر بازار فارکس

عوامل اقتصادی مؤثر بر بازار فارکس ريبيت فارکس چيست  زئوس فارکس  زمان فارکس  زيان فارکس  زيرنويس فارسي  ساخت استراتژي معاملاتي با توجه به خریداران و فروشندگانی که هر روزه از هر گوشه دنیا در معاملاتی به.

Read More

مارجین کال (Margin Call) چیست؟

مارجین کال (Margin Call) چیست؟ مارجین کال معاملات فارکس تقریباً به طور کلی مارجین شده اند; در واقع; بروکر به شما فرصت می دهد تا با پولی که مال شما نیست معامله کنید; میانگین اهرم فارکس.

Read More

پیپ، اسپرد، اهرم و لات در فارکس چیست؟

پیپ; اسپرد; اهرم و لات در فارکس چیست؟ لات در فارکس پیپ (Pip) در فارکس چیست؟ پیپ مخفف عبارت (Price Interest Point) و کوچکترین واحد نوسان قیمت در نرخ ارز است; از آنجا که جفت ارز ها به.

Read More

فارکس چیست ؟

فارکس چیست ؟ فارکس فارکس با اسم foreign exchange ارز فرنگی شناخته می شود یا این که تجارت پول ; که درین بازار جهانی تمام پول های مرسوم عالم میتوانند عمل نمایند ; بازار فارکس اصلی.

Read More

چرا دوشنبه صبح نباید معامله کرد ؟؟!!

چرا دوشنبه صبح نباید معامله کرد ؟؟!! دو‌شنبه صبح نباید معامله کرد امروز میخوام مطلبی رو عنوان کنم که در بازار همگانی است ولی کسی معمولا نمیپرسه عامل اون چی میباشد ; همه ما شنیدیم که میگن.

Read More

آیا درآمد شما با وقوع رکود اقتصادی و بحران های مالی تغییر می کند؟

آیا درآمد شما با وقوع رکود اقتصادی و بحران های مالی تغییر می کند؟ رکود اقتصادی در بحران‌های اقتصادی; بازارهای مالی جهانی تحت تأثیر جریانات قوی فرار سرمایه قرار می‌گیرند و در نتیجه دارایی و ثروت.

Read More

پشتیبانی
ارتباط از طریق واتس آپ
ارتباط از طریق تلگرام
خرید و فروش شارژ ریالی
شماره تماس : 09356866200
ثبت تیکت